Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2005 yılında mezun olan Semiha Yozgat halen Kayseri Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini sürdürmektedir. Dürüst, şeffaf ve müvekkil odaklı çalışmalarımızla, en çok ihtiyaç duyulan hukuk branşlarındaki uzmanlığımızla, ciddi başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Temsil ettiğimiz müvekkillere, yüksek kalitede hukuk hizmeti sunabilmek amacıyla

ülkemizdeki gelişmeleri uzman ekibimizle, yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde, hızla değişen dünyaya uyum sağlamakta ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri, risk ortaya çıkmadan öngörebilmek için çalışmaktayız.

Yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, sizi anlayan ve sıkıntılarınıza yaratıcı çözümler sunan, bir hukuk ekibi olarak, bireysel ve kurumsal ayrımı gözetmeksizin, müvekkillerimizin hukuki sorunlarını, hızlı bir şekilde ve üstün hizmet anlayışıyla çözmek, risklerini azaltmak en önemli amacımız.

Özellikle;,boşanma davaları, işçi ve işveren uyuşmazlıkları, icra ve iflas hukuku uyuşmazlıkları, tüketici uyuşmazlıkları,gayrimenkul hukuku sigorta ve ticari uyuşmazlıklar başta olmak üzere hukukun pek çok alanında çalışmalarda bulunmuş, hukuki danışmanlık, avukatlık ve bilirkişilik hizmeti veren Yozgat  aynı konulardaki uyuşmazlıklarda arabuluculuk yapmaktadır.

Av. Semiha Yozgat , avukatlık ve danışmanlık hizmetlerinin dışında, Adalet Bakanlığı, Arabuluculuk Daire Başkanlığındaki sicilde kayıtlı resmi arabulucu olarak alternatif bir uyuşmazlık yöntemi olan arabuluculuk faaliyetlerini yürütmektedir. Avukat – Arabulucu   Semiha Yozgat  2014 yılı itibari ile üyesi olduğu Kayseri Arabulucular Derneğinde, Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmalarını  sürdürmüştür.

Baro Üyeliği

Kayseri   Barosu (2006)

DİLLER

Türkçe, İngilizce